Drite nate me sensor Xiaomi Mi motion activated 2

2,290 L2,500 L (-8%)

Ka stok

KODI: G-543227 Kategori: , ,

DRITE NATE ME SENSOR XIAOMI MI

Drite nate me sensor Xiaomi Mi me strukture magnetike inovative.

Rrotullohet 360 grade dhe trupi i llambes absorbohet fort ne baze dhe mund te hiqet kur eshte e nevojshme.

I pershtatshem per shtepi, shtrat, mur, tavoline, dhoma, shkalle, kuzhine etj.

Specifika

  • Marka: XIAOMI
  • Tensioni i vlerësuar: 4.5V
  • Temperatura e punës: -10 ° C ~ 40 ° C
  • Fuqia e vlerësuar: 0.35W
  • Burimi i dritës: LED
  • Ngjyra e dritës: E bardhë e ngrohtë
  • Fluksi ndriçues: 2.5-25Im
  • Sistemi operues: Android 4.4 ose iOS 9.0 dhe më lart
  • Permasa: 80mm* 62mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Sensore

Ngjyra

Be the first to review “Drite nate me sensor Xiaomi Mi motion activated 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite nate me sensor blerje online ne dyqan taxi

Drite nate me sensor Xiaomi Mi motion activated 2

2,290 L2,500 L (-8%)

Shto ne Shporte