Mbulese film transparente per tavolinen

1,100 L1,700 L

Mbulesa tavoline PVC

E papërshkueshme nga uji

Parandalon gërvishtjet dhe shenjat në mobilje

70 cm x 1.5 m90 cm x 1.5 m90 cm x 2 m
Pastro
KODI: Mbulese-tavoline-transparente Kategori: ,

MBULESE FILM TRANSPARENTE PER TAVOLINEN

Zbukuroni dhe mbroni tavolinen tuaj te ngrenies me  kete mbulese transparente me nje dizajn elegant,  por dhe material rezistent qe ngjitet mbi siperfaqen e mbuleses.

Mund te personalizohet me tryezen tuaj të kafesë, tavolinen e kuzhines apo ate te punes.

Kjo mbulesë eshte e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj pluhurit, gervishtjeve lengjeve apo njollave te tjera.

Perdoret gjeresisht per te permiresuar pamjen e një dhome ngrënieje dhe per te shmangur tingujt e perplasjes se enëve dhe gërvishtjeve.

Mbron tavolinen tuaj, nga gërvishtjet, njollat, derdhjet duke e mbajtur ate të rregullt, të pastër dhe të organizuar.

E persosur për tavolina prej druri ose qelqi, graniti, mermeri, tryezë për zyra, pune kompjuterike, tavolina  ngrënie etj.

Specifika

Film per tavolinen

Me ngjites ne pjesen e pasme te saj

Trashësia: 1 mm

Material me elasticitet

Mbron tryezën tuaj nga gërvishtjet, njollat


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Dimensionet

70 cm x 1.5 m, 90 cm x 1.5 m, 90 cm x 2 m

Be the first to review “Mbulese film transparente per tavolinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulese transparente tavoline dyqan taxi

Mbulese film transparente per tavolinen

1,100 L1,700 L

Shto ne Shporte