Selfie Stick Monopod | Me bluetooth

1,800 L

Ka stok

 • Me kapak të largët të lëvizshëm, i pajtueshëm me sistemin iOS ose Android 4.3 ose më lart.
 • Dizajn praktik i gjatesise, ju mund të mbani çdo gjatësi që dëshironi.
 • Pasqyrë e vogël e integruar për efekt më të mirë te videos apo fotos qe deshironi te kapni.
 • Me rrotullim 180 qe te arrije te permbulle te gjitha idete apo deshirat tuaja ne lidhje me kendin e shkrepjes.
KODI: 6933126200235 Kategori: ,

SELFIE STICK MONOPOD ME BLUETOOTH 

 • Me kapak të largët të lëvizshëm, i pajtueshëm me sistemin iOS ose Android 4.3 ose më lart.
 • Dizajn praktik i gjatesise, ju mund të mbani çdo gjatësi që dëshironi.
 • Pasqyrë e vogël e integruar për efekt më të mirë te videos apo fotos qe deshironi te kapni.
 • Me rrotullim 180 qe te arrije te permbulle te gjitha idete apo deshirat tuaja ne lidhje me kendin e shkrepjes.
 • Me vidë standarde 1/4 inç për shumicën e kamerave, Gopro, si edhe telefonat celulare.
 • Lidhja me trekëmbësh për mbështetjen e poshtme te bazes.
 • Kompakt dhe i qendrueshem.
 • Mund te merret kudo me vete.
Specifikat:monopod cilesor selfie stick dyqan taxi online
 • Materiali: Lidhje alumini.
 • Ndërfaqja e kamerave: Vidë universale 1/4.
 • Mbyllet-shtrihet: Rreth 42.5-125cm.
 • Ngjyra: E zezë.
 • Bluetooth Version 3.0.
 • Frekuenca e transmetimit: 2.4GHz-2.4835GHz.
 • Distanca e komunikimit: 10m (30FT).
 • Jetëgjatësia e baterisë: rreth 6 muaj nën nje sasi punë deri ne 10 herë në ditë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Selfie Stick Monopod | Me bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

selife stick monopod me bluetooth bli online dyqan taxi

Selfie Stick Monopod | Me bluetooth