Mbajtese telefoni dhe drite Led | 4n1

3,490 L

Ka stok

 • Zbatohet për mikrofonin / telefonin MIC
 • Dizajni për Telefonin (mban peshën e telefonit deri në 8 cm)
 • Mban 2 telefona dhe 1 mikrofon.
 • Materiali: Alumini.
 • Ngjyra: E zezë.
 • Ideale per personat te cilet bejne video live.
KODI: led-ring-holder-mic KATEGORIA:

MBAJTESE TELEFONI DHE DRITE LED

Mund të përdorni mbajtesen e telefonit Live Voice Professional për të rregulluar telefonin tuaj celular, dritën LED dhe mikrofonit në këtë monopod ndërsa jeni live.

MONOPOD PER TELEFONIN DHE MIKROFON

Eshtë zgjidhja më e mirë për ata persona që bejne regjistrim live të videove.Baza e rrumbullakët e qëndrueshme e bën të përshtatshme vendosjen në tryezën tuaj, nuk ka nevoje per instalim dhe rregullim.

Mbajtesja vjen me dy mbajtëse telefoni, mbajtëse mikrofoni dhe dritë LED, të pajtueshme për dhomën e transmetimit direkt, youtube, facebook, twitter, bisedë në internet, përbërjen, etj.
Drita mundësohet nga usb, mund të përdoret si llambë tryeze për dhomën e ndenjes, dhomën e studimit, dhomën e foshnjës, etj.

Specifikat:
 • Zbatohet për mikrofonin / telefonin MIC
 • Dizajni për Telefonin (mban peshën e telefonit deri në 8 cm)
 • Mban 2 telefona dhe 1 mikrofon.
 • Materiali: Alumini.
 • Ngjyra: E zezë.
 • Ideale per personat te cilet bejne video live.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Mbajtese telefoni dhe drite Led | 4n1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni dhe drite led 4n1 bli online dyqan taxi

Mbajtese telefoni dhe drite Led | 4n1