Selfie stick me tripod dhe stabilizues per selfie L08

3,500 L

Ka stok

Selfie stick, tripod dhe stabilizues per smartphonen tuaj per te marre pamjen me te mire gjate videove apo selfieve.

KODI: H-23453 Kategori: , ,

SELFIE STICK ME TRIPOD L08

Seflie stick me tripod dhe stabilizues tre ne nje pajisje te vetme.

Tashme nuk keni pse te harxhoni me teper per te blere pajisje te ndryshme pasi mund ti keni ne nje te vetme me L08.

Me ndihmen e nje cipi inteligjent qe ofron pergjigje ne kohe reale, eliminohet levizja e panevojshme e kameres , duke ju ofruar nje pervoje me te mire video pas aktivizimit te modalitetit te stabilizatorit.

Tripod dhe stabilizues L08

Tripod dhe stabilizues per te marre pamjen me te mire. Me modalitet horizontal dhe vertikal te balancimit automatik.

Pasi te keni aktivizuar gjimbalin, klikoni nje here butonin e ndezjes se gimbalit per te kaluar ne modalitetin e balancimit automatik horizontal ose vertikal.

E perputhshme me kamerat sportive: aksesore 1/4 me vide te pershtatshme per kamerat DJI / Gopro Hero Action.

Parametrat:

  • Madhesia: 68,5 x 39,5 x 190~860 mm
  • Versioni i Bluetooth: 4.0
  • Distanca Bluetooth: 10M
  • Bateria: 450 mAh
  • Materiali: ABS + aliazh alumini
  • E përputhshme: Android 4.3 dhe më lart; iOS 5.1 dhe më lart
  • Madhësia e telefonit: 2.44-6.2 inch

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Selfie Stick

Ngjyra

Be the first to review “Selfie stick me tripod dhe stabilizues per selfie L08”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod selfie stick bli online ne dyqan taxi

Selfie stick me tripod dhe stabilizues per selfie L08