Tripod per mbajtjen e telefonit | Praktik dhe cilesor

790 L

Ka stok

KODI: tripod-per-mbajtjen-e-telefonit Kategori: ,

TRIPOD PER MBAJTJEN E TELEFONIT

Rruazat horizontale sigurojnë saktësinë e shkrepjes, modelin e personalizuar të ngarkimit të shpejtë dhe shkarkimit. Butoni i dorës së rregullimit, rrotullim 360 grade për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme për fotografi.

Mund të përdoret me një trekëmbësh për celularët 6 inç e qëndrueshme nga goditja dhe që nuk bien lehtë. I qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ngarkesës.

Specifikat:tripod support
  • Pesha: 123.9g
  • Madhësia : 28CM e shtrirë
  • Madhësia e palosur aq e shkurtër sa 23CM
  • Karakteristikat: Rrotullimi 360degC,
  • E lehtë dhe i përshtatshëm per t’a marre me vete.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tripod per mbajtjen e telefonit | Praktik dhe cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod per mbajtjen e telefonit

Tripod per mbajtjen e telefonit | Praktik dhe cilesor