Selfie stick me stabilizues | One Axis Gimbal Stabilizer

3,900 L

Ka stok

Selfie stick, tripod dhe stabilizues gimbal per smartphone ne nje pajisje te vetme. Me dizajn praktik per ta marre me vete kudo.

KODI: H-23451 Kategori: , ,

SELFIE STICK ME STABILIZUES ONE AXIS GIMBAL 

Selfie stick me stabilizues gimbal per te arritur kualitetin maksimal ne shkrepjen e fotografive.

Leva e ketij gjimbali dore mund te rrotullohet ne 360 grade, rregulloni lirisht kendin qe deshironi per te arritur efektin me te mire te shkrepjes.

Te gjitha ne nje pajisje te vetme; Jo vetem nje stabilizues, por edhe trekembesh, ai eshte gjithashtu nje shkop selfie kunder tundjes per te plotesuar te gjitha nevojat tuaja.

Me permasa te vogla dhe me kapacitet te madh ka nje bateri 400 mAh per te permbushur nevojat tuaja te perditshme per xhirime.

Bere nga material aliazh alumini me cilesi te larte, plus butona inteligjente per te arritur fotografimin ne distance.

Karakteristika

  • Modeli: GS30
  • I pajtueshëm me 99% telefonave inteligjente (65~96 mm)
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjatësia e plotë e shkopit : 65 cm
  • Lartësia e trekëmbëshit: 60 cm
  • Materiali: ABS + Aliazh alumini
  • Kapaciteti i baterisë Gimbal: 500 mAh
  • Telekomanda: 65 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Selfie Stick

Ngjyra

Be the first to review “Selfie stick me stabilizues | One Axis Gimbal Stabilizer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stabilizues gimbal per smartphone blerje online ne dyqan taxi

Selfie stick me stabilizues | One Axis Gimbal Stabilizer