Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus

800 L

Ka stok

KODI: Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus Kategori: , ,

STABILIZUES PER TRIPOD | CONTROL GIMBAL BASEUS

Mbështetës shkopi selfie me vetëm një bosht apo tripod, baze e qendrueshme qe nuk rreshket.

Ai mbështet qendrimin horizontal dhe vertikae, me një gjatësi te rregullueshme prej 58 cm, mund të hapet ose mbyllet lirisht.

Lehtë për t’u palosur dhe për të marrë me vete.

Madhësia: 31.3 x 79 mm

Forma e tripodit dhe baze anti rreshkitese për qëndrueshmëri.

Dizajn ultra-kompakt, i përshtatshëm për tu marre me vete kudo

Lehtë për t’u instaluar, vjen me një vidë 1/4 inç.

Tripodi i stabilizuesit gimbal ka një kapacitet ngarkese deri në 4 kg.

Be the first to review “Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus control gimbal stabilizer tripod non slip online dyqan taxi

Stabilizues per Tripod | Control Gimbal Baseus

WhatsApp chat