Selfie Ring Light 12 inch Xiaomi

5,500 L

Ka stok

Selfie Ring Light 12 inch

Dizajni dy ne nje

Mbajtesi telefoni dhe drite per selfie

KODI: Ring-Light-Xiaomi Kategori: ,

SELFIE RING LIGHT 12 INCH XIAOMI

Selfie ring me dizajni dy ne nje, i cili  kombinon mbajtesin e telefonit dhe driten per selfie.

Ring Led eshte nje mjet profesional per krijimin e videove / regjistrimeve te drejtperdrejta me smartphone ose kompjuter.

Drite shtese perfekte per make-up, transmetime te drejtperdrejta,  foto selfie, regjistrime videosh, mesimdhenie ne internet, vloging etj.

Dizajni mjaft i qendrueshem me tre kembe e ben ate mjaft te forte per te mbajtur shumicen e pajisjeve.

Karakteristika

  • Me tre menyra ndriçimi, per efekte vizuale te ndryshme.
  • Funksioni selfie ne distance me Bluetooth.
  • Lartesia e rregullueshme deri ne 2.1 meter
  • Mund të përdoret në shumë skena.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Selfie Ring Light 12 inch Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vidlok selfie ring light 12 online dyqan taxi

Selfie Ring Light 12 inch Xiaomi