Rrugice me dizajne te ndryshme per pragun e deres

490 L

Ka stok

Rrugica per pragun e deres | Vijne me dizajne dhe shkrime te ndryshme.| Dyqan Taxi

KODI: t3907 KATEGORIA:

Rrugice me permasa 43×69 cm

 

Rrugica per pragun e deres.

Vijne me dizajne dhe shkrime te ndryshme.

Zgjidhni mids printimeve me “Home sweet home” ose “Welcome”

Pershtasni rrugicen me ambientin tuaj .

Rrugice me printime 43×69 cm
Materiali eshte i plote dhe i trashe PVC .

Jepini ngjyre dhe gjalleri pragut duke iu uruar te gjitheve mirseardhjen me shkrimet dhe dizajnet e kendeshme ne rrugice.

Permasat: 43 x 69 cm

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Rrugice me dizajne te ndryshme per pragun e deres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrugice me printime 43×69 cm

Rrugice me dizajne te ndryshme per pragun e deres