Rrugice e dyaneshme per shtepi

1,490 L

Ka stok

  • E pershtateshme per tu vendosur ne cdo ambient te shtepise suaj ne dhoma gjumi , ne dhoma ndenje , koridore apo ballkone.
  • Permasat : 60 x 100 cm.
KODI: t2274 Kategori: ,

Rrugice per shtepi me 2 ane

Kjo rrugice e dyaneshme mund te perdoret nga te dyja krahet e saj.

Ne rast se rrugica juaj behet pis dhe nuk keni kohe dhe mundesi per ta lare, thjesht nderroni anen dhe rrugica do te duket si me pare.

Ka nje material te plote dhe te certefikuar PVC  e forte dhe rezistente , siguron jetegjatesine ne perdorim dhe nje cilesi maksimale.

Mund te lahet lehtesisht ne lavatrice.

Permasat : 60 x 100 cm.

E pershtateshme per tu vendosur ne cdo ambient te shtepise suaj ne dhoma gjumi , ne dhoma ndenje , koridore apo ballkone.

Perdorni fshese korendi ose te thjeshte per te pastruar rrugicen tuaj te dyaneshme.

Lodhja dhe mundimi juaj merr fund, per cdo papasterti te krijuar ose thjesht sepse ju deshironi mund te nderroni anen dhe te shijoni pamjen e re.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Rrugice e dyaneshme per shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrugice e dyanshme 60×100 cm

Rrugice e dyaneshme per shtepi