Rrjete volejbolli 950cm x 100cm | Voleyball Net

1,890 L

Ka stok

KODI: 0000959 KATEGORIA:

RRJETE VOLEJBOLLI 950 X 100 CM

Rrjete volejbolli e madhe dhe me materiale me cilesi te larte per rezistence gjate lojerave.

Jo vetem i pershtatshem per stervitje dhe ndeshje, por edhe per lojera sportive rekreative.

E bere nga polietileni me cilesi te larte, material PVC. Kjo rrjete eshte e mbeshtjelle me pelhure PE ne te kater anet me qepje te dyfishte per me shume qendrueshmeri.

Rrjeta sportive mund te vendoset aty ku ju deshironi per tu perdorur si rrjete volejbolli ne pishine, ne plazh ose rrjet volejbolli ne oborr, perfekte per shkolla, familje, sport, festa.

Model fleksibel dhe i levizshem vjen me cante transporti te riperdorshme, ju mund ta palosni rrjeten pas loje dhe ta vendosni brenda cantes se saj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Rrjete

Ngjyra

Be the first to review “Rrjete volejbolli 950cm x 100cm | Voleyball Net”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrjete volejbolli blerje online ne dyqan taxi

Rrjete volejbolli 950cm x 100cm | Voleyball Net