Rrjete per larjen e recipetave ne lavatrice

490 L

Ka stok

KODI: 869988765435297 KATEGORIA:

RRJETE PER LARJEN E RECIPETAVE

Rrjete per larjen e recipetave ne lavatrice. Ideale per te mbajtur cilesine maksimale te materialit te recipetave tuaja.

Eshte shume praktike dhe cilesore ne te njejten kohe. Mjafton te fusni recipetat brenda saj dhe me pas t’a fusni rrjeten ne lavatrice.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Rrjete per larjen e recipetave ne lavatrice”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrjete per larjen e recipetave

Rrjete per larjen e recipetave ne lavatrice