Rrjete per larjen e kepuceve ne lavatrice

390 L

Ka stok

  • Perdoren si paketim per kepucet gjate udhetimit
  • Materiali me fiber poliester
  • Siguron larje efikase.
  • E thjeshte ne perdorim
KODI: t01064 KATEGORIA:

Rrjete per larjen e kepuceve

Pert te mos i demtuar kepucet ose atletet tuaja gjate larjes ne lavatrice ju vjen ne ndihme rrjeta nga Dyqan Taxi.

Material i plote dhe i pademtueshem prej poliestre.

Mund te vendosni kepucet tuaja brenda rrjetes, ta mbyllni rrjeten me zinzhirin qe gjendjet ne fund te rrjetes dhe me pas ti vendosi per larje ne lavatrice.

Rrjeta mund te riperdoret shume here pasi nuk demtohet gjate larjes.

Mund ta merrni kudo me vete .

Permasat 38*38 cm

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Rrjete per larjen e kepuceve ne lavatrice”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrjete per larjen e kepuceve ne lavatrice

Rrjete per larjen e kepuceve ne lavatrice