Rrip silikoni per ora Hoco watchband

1,290 L

Ka stok

KODI: i220028 Kategori: ,

RRIP SILIKONI PER ORA HOCO

Rrip silikoni me cilesi premium per ora 42/44/45/49 mm iWatch.

Materiale me cilesi te larte i bere nga silikoni dhe magnet i cilesise se larte, i butë, i hollë dhe i lehtë, i rehatshëm për t’u veshur, i papërshkueshëm nga uji, pa erë, rezistent ndaj konsumit dhe jo i lehtë për t’u dëmtuar.

Rripi ka nje dizajn ergonomik, keshtu qe ju mund ta rregulloni me lehtesi rripin pa krijuar bezdisje gjate perdorimit te perditshem.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Rrip ore

Ngjyra

, , , ,

Be the first to review “Rrip silikoni per ora Hoco watchband”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrip silikoni per iwatch online ne dyqan taxi

Rrip silikoni per ora Hoco watchband