Rrip sigurie per femije kunder humbjes Anti lost strap

790 L

Ka stok

KODI: s-98884 KATEGORIA:

RRIP SIGURIE PER FEMIJE

Mbajini femijet tuaj afer dhe te sigurt me kete rrip sigurie kunder humbjes.  I pershtatshem per t’u kujdesur per femijet/te vegjlit,  duke garantuar siguri ne vende publike.

Vendoset ne kycin e dores te prindit ne njeren ane dhe ne tjetren ne kycin e dores te femijes. I veshur me nje material te bute i rehatshem dhe antialergjik.

Te dizajnuara per t’i mbajtur femijet tuaj prane jush gjate udhetimeve ne publik me njerez. Jo vetem garantoni sigurine e femijeve, por gjithashtu jepini besim, duke i inkurajuar ata te eksplorojne mjedisin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rrip Sigurie

Ngjyra

,

Be the first to review “Rrip sigurie per femije kunder humbjes Anti lost strap”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrip dore sigurie per femije shitje online ne dyqan taxi

Rrip sigurie per femije kunder humbjes Anti lost strap