Rrethore per femije ne shitje | Baby Walker

3,400 L3,700 L

rrethore me lulerrethore me pemerrethore me rosakrrethore me semafor
Pastro
KODI: rrethore-per-femije KATEGORIA:

RRETHORE PER FEMIJE | BABY WALKER

Rrethore per femije me baze te gjere, ekstra te qendrueshme dhe lartesi te ndryshme per te siguruar pershtatjen me te mire dhe rehatine maksimale per femijen tuaj.

Me lodra argetuese ne siperfaqen e saj, do te jete shume terheqese per syrin e femijeve dhe do ti mbaje ata gjithmone te argetuar.

Paloset lehtesisht per ta marre ne makine tuaj gjate udhetimeve ose vizitave tek te afermit.

E pershtatshme per femije nga 1 deri ne 48 muaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

rrethore me lule, rrethore me peme, rrethore me rosak, rrethore me semafor

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Rrethore per femije ne shitje | Baby Walker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karroce per femije rrethore ne shitje online dyqan taxi

Rrethore per femije ne shitje | Baby Walker

3,400 L3,700 L

Shto ne Shporte