Rrahese veze najloni

350 L

Ka stok

19917

KODI: 3830069727108 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrahese Veze

Rrahese Vese

  • Bërë prej najloni të qëndrueshëm dhe jo ngjitës.
  • Rezistent ndaj temperaturave të larta deri në 220 ° C.
  • Lehtë për t’u pastruar edhe ne pjatalarëse.
  • Dimensione: 29 x 6,5 x 2,7 cm.
  • Kodi:VP0307.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Rrahese veze najloni”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu