Robot i ndertuar me Lego dhe Duplo 195 pjese

3,490 L

Ka stok

KODI: b22b2-38 KATEGORIA:

Nderto me Lego dhe Duplo!

Te pershtatshme per femije mbi 24 muaj, nen mbikqyrjen e te rriturve.

Seti i lojrave ndertuese me lego perbehet nga 195 pjese Duplo dhe Lego.

Duplo jane lego te medha ne forme kubash qe ndihmojne femijet me te vegjel ne moshe per te mesuar te ndertojne me ane te legove.

Pjese e shumta zhvillojne fantazine e femijeve ne ndertimin e robotit, legot sugjerohen dhe vijne ne ndihme  per nje zhvillim me te shpejt te femijeve per zgjidhjen e problemeve dhe avancimin e tyre ne te menduar dhe perqendruar.

Ky set me kaq shume pjese do te perfshije ne loje te gjithe familjen

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Përmasa 28 × 16 × 28 cm
Be the first to review “Robot i ndertuar me Lego dhe Duplo 195 pjese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Lego Duplo Robot

Robot i ndertuar me Lego dhe Duplo 195 pjese