Rere kinetike me lodra per femije | Kinetic sand

1,490 L

Ka stok

KODI: rere-kinetike Kategori: ,

RERE KINETIKE ME LODRA PER FEMIJE

Rere kinetike ne ngjyre kafe me lodra, eshte dhurata perfekte per femijet e moshes 2 vjec e lart.

Hapeni, copetojeni apo krijoni forma argetuese kafshesh me kete rereduke e mbajtur femijen gjithmone te argetuar ne kohen e lire.

Ajo rrjedh neper gishta njesoj si rera e vertete e plazhit dhe i le duart plotesisht te thata fale perberjes se saj.

Femijet mund te ndertojne keshtjellen e tyre me rere ne shtepi njesoj sikur jane ne plazh, pasi rera nuk thahet dhe nuk shperndahet.

Formula e saj unike e ben ate te bute dhe elastike, e shkelqyer per ta prekur dhe luajtur pa pushim.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Rere

Ngjyra

Be the first to review “Rere kinetike me lodra per femije | Kinetic sand”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rere kinetike per femije bli online ne dyqan taxi

Rere kinetike me lodra per femije | Kinetic sand