Rende me doreze

490 L

Ka stok

19388

KODI: 3830069724831 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Rende me doreze

Rende me doreze

  • Ideale per grirjen e trashe te ushqimeve te ndryshme si: frutave, perimeve, agrumeve, djathit, material celiku qe nuk ndryshket me cilësi të lartë dhe me mprehtësi të jashtëzakonshme.
  • Lehtë për tu pastruar edhe ne pjatalarëse.
  • Dimensione: 31 x 7 cm.
  • Kodi: VP0278.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Rende me doreze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu