Recipeta Slim Lift 3 pale | Liftup Air Bra

1,500 L

Ka stok

KODI: 998876543530781 Kategori: , ,

RECIPETA SLIM LIFT 3 PALE

Recipeta Slim Lift 3 pale ne ngjyre te zeze, te bardhe dhe bezhe te pershtatshme me cdo veshje.

Te pershtatshme per cdo lloj stervitje duke perfshire ecjen, vrapimin, jogen, ciklizmin dhe kercimin ne litar pa veshtiresi apo bezdisje.

Ngre dhe thekson bustin tuaj duke ju dhene gjithashtu rehatine dhe komoditetin qe ju nevojitet gjate dites.

Te bera nga material mikrofiber i bute qe nuk krijon bezdi gjate veshjes.

Me strukturen e tyre te vecante, lejon ajrosje perfekte me qarkullimin e ajrit qe ju mban te fresket gjate gjithe dites.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Recipeta

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Recipeta Slim Lift 3 pale | Liftup Air Bra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

recipetaa per femra blerje online ne dyqan taxi

Recipeta Slim Lift 3 pale | Liftup Air Bra