Rafte druri dekorative per ne mur me 3 permasa

1,890 L2,390 L

  • Rafte druri dekorative
  • Te instalueshme ne mur
  • Me 3 permasa
  • 80×23.5×3.8cm
  • 60×23.5×3.8cm
  • 40×23.5×3.8cm
40x23.5x3.8cm60x23.5x3.8cm80x23.5x3.8cm
Pastro
KODI: i2300661156 Kategori: ,

RAFTE DRURI DEKORATIVE

Rafte druri dekorative per ne mur shume te pershtatshme per dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit, tualetin, kuzhinen etj

Te bera nga MDF, siperfaqja eshte e lemuar dhe e paster, pjesa e jashtme dekoruese i shton akoma me shume elegance cdo ambienti ku i vendosni. Kornize e bardhe klasike qe pershtatet me cdo arredim.

Me montim te padukshem ky raft muri eshte i lehte per t’u instaluar dhe sherben si vendi i persosur per te vendosur sende te tilla si cmime, libra, koleksione, stoli etj.

Raftet e murit vijne ne tre permasa te ndryshme 80×23.5×3.8cm, 60×23.5×3.8cm, 40×23.5×3.8cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Rafte

Masa

40×23.5×3.8cm, 60×23.5×3.8cm, 80×23.5×3.8cm

Main Menu

rafte murale me permasa te ndryshme ne dyqan taxi

Rafte druri dekorative per ne mur me 3 permasa

1,890 L2,390 L

Shto ne Shporte