Raft rrobash dhe kepucesh prej druri bambu Clothes Rack

3,290 L

Ka stok

Ky organizues i dyfishte i rrobave ju lejon te organizoni lehtesisht te gjitha rrobat tuaja te preferuara. Kombinim premium i bazes se rafteve me skaje te rrumbullakosura per te mos demtuar rrobat tuaja.

KODI: L-45678 Kategori: ,

RAFT RROBASH DHE KEPUCESH PREJ DRURI BAMBU

Raft rrobash dhe kepucesh qe mund te perdoret ne dhoma te ndryshme si te gjumit, te ndenjies, korridor etj.

E pershtatshme per rroba, pallto, shalle, kapele, pantallona, canta apo bimet.

Kater grepa per te varur palltot, xhupat dhe dy rafte horizontale per vendosjen e pantallonave, kepuceve, cantave etj.

I pajisur me kater rrota te levizshme mund ta transportoni kudo qe ju nevojitet.

E bere nga dru bambu natyral elegant dhe rezistent, eshte i lehte per t’u pastruar.

Karakteristika:

  • Lloji: Raft rrobash bambu.
  • Ngjyra: Druri.
  • Materiali: Dru.
  • Pesha bruto: Rreth 2,5-3,5 kg.
  • Përmasat: 80 x 37 x 175 cm.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Be the first to review “Raft rrobash dhe kepucesh prej druri bambu Clothes Rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft rrobash dhe kepucesh prej druri bli online ne dyqan taxi

Raft rrobash dhe kepucesh prej druri bambu Clothes Rack