Radio analoge me stil retro FA-1907-2 Speaker

5,990 L

Ka stok

KODI: 9003898190724 Kategori: ,

RADIO ANALOGE ME STIL RETRO

Radio analoge me USB, karte SD dhe Aux-In, vjen me dizajn te stilit retro shume terheqes per cdo ambient.

Degjoni lajmet, kenget apo kanalet e ndryshme ne radio me kete radio tavoline me dizajn unik.

Radio ju mundeson lidhjen me tabletin, telefonin ose mp3 player-in tuaj nepermjet AUX IN, Gjithashtu mund te luani muzike nga karte SD ose USB dhe te perdorni butonat per te nderruar kanal, frekuence ngritur ose ulur volumin.

Lidhni kufjet tuaja me porten JACK ne menyre qe te mos shqetesoni te tjeret ose rrisni volumin per te shijuar muziken tuaj.

Specifika:

  • AM/FM/AUX
  • Permasat: 24 x 14 x 13.6 cm
  • Pesha 1.4 kg
  • Ngjyra: Argjend dhe dru i erret
  • Tingulli: mono
  • Stereo

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio analoge me stil retro FA-1907-2 Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio me stil retro online ne dyqan taxi

Radio analoge me stil retro FA-1907-2 Speaker