Radio tavoline retro me Aux FA-1907-1

5,990 L

Ka stok

KODI: 9003898190717 Kategori: ,

RADIO TAVOLINE RETRO

Radio tavoline elegante dhe shumefunksionale First Austria me stil retro dhe porte hyrese AM/FM/AUX, karte USB/SD.

Pavaresisht nese deshironi te degjoni lajmet, kenget tuaja te preferuara apo thjesht kanalet e radios atehere kjo eshte pajisja e duhur. Duke lidhur tabletin, telefonin ose mp3 player-in tuaj me radion e tavolines nepermjet AUX IN, ju merrni fuqine e altoparlantit.

Gjithashtu mund te luani muzike nga karta SD ose USB dhe perdorni butonat e arritshem lehtesisht ne krye te radios per te shpejtuar perpara, kthyer prapa, per te ndryshuar frekuencen ose ndaluar audion.

Lidhni kufjet tuaja me porten JACK ne menyre qe mos shqetesoni te tjeret ose rrisni volumin per te shijuar muziken tuaj. Per te degjuar radion, terhiqeni plotesisht antenen per te marre frekuencat FM.

Antena e integruar merr frekuencat AM me qarte kur radioja vendoset prane nje dritareje.

Specifika:

  • AM/FM/AUX
  • Permasat: 24 x 14 x 13.6 cm
  • Pesha 1.4 kg
  • Ngjyra: Argjend dhe dru i erret
  • Tingulli: mono
  • Stil retro

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Radio tavoline retro me Aux FA-1907-1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio tavoline me stil retro online ne dyqan taxi

Radio tavoline retro me Aux FA-1907-1