Mbulese per tavolinen me kuadrata

890 L

Ka stok

  • Perdoret per tryezat.
  • Kombinohet me cdo ambien te shtepise.
  • Material pambuk dhe lino
  • Rezistente ndaj njollave dhe ndaj rrudhave.
  • Lahet ne lavatrice.
  • Permasat: 140 x 140 cm.
KODI: t0386 KATEGORIA:

Mbulese per tavolinen

Mbulese per tavolinen me material te plote lino dhe pambuk.

Materiali nuk rrudhoset, mbulesa vjen me nje game te gjere ngjyrash te cilat kombinohen lehtesisht me cdo ambient.

Mund te lahet ne lavatrice me 50 grade.

Per nje tavoline te kompletuar me mbulese teper cilesore dhe me dizenjo te bukura.

Permasat: 140 x 140 cm.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

 

 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbulese per tavolinen me kuadrata”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese tavoline me kuadrate

Mbulese per tavolinen me kuadrata