Qese me mbyllje hermetike per ruajtjen e ushqimeve

790 L990 L

  • Qese per ushqime me mbyllje hermetike
  • Zinxhiri zip ruan freskine e ushqimeve
  • Te disponueshme ne dy permasa medium dhe large.
  • Masa medium : 18 x20 cm e cila ka brenda 15 qese.
  • Masa large : 27 x 28 cm e cila ka brenda 10 qese.
mediumlarge
Pastro
KODI: i-876549 Kategori: , , ,

QESE ME MBYLLJE HERMETIKE PER RUAJTJEN E USHQIMEVE

Qese per ruajtjen e ushqimeve te fresketa me mbyllje hermetike te cilat mund te riperdoren.
Me mbyllje zip per te mbajtur cdo ushqim  qe vendosni te fresket dhe te sigurt, larg bakterieve ne ajer. Jo vetem kaq por ju ndihmojne te mbani te ndara ushqimet dhe te organizuara.
Materiali PE me cilesi te larte eshte rezistent, i plote dhe i qendrueshem. Zinxhiret me mbyllje zip kane efikasitet te larte per te mbajtur freskine e ushqimeve pa lejuar futjen e ajrit apo ujit brenda qeseve.

Karakteristika:

  • Siper tyre mund te shkruani emrin e ushqimit daten e skadences etj.
  • Te disponueshme ne dy permasa medium dhe large.
  • Masa medium : 18 x20 cm e cila ka brenda 15 qese.
  • Masa large : 27 x 28 cm e cila ka brenda 10 qese.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Masa

medium, large

Lloji

Qese Mbrojtese

Be the first to review “Qese me mbyllje hermetike per ruajtjen e ushqimeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

qese hermetike per ushqime bli online ne dyqan taxi

Qese me mbyllje hermetike per ruajtjen e ushqimeve

790 L990 L

Shto ne Shporte