Qeruese patatesh – Rosmarino Potatoes Cutter

490 L

Ka stok

 • Ideale per qerimin e patateve, frutave apo perimeve te ndryshme
 • Ndertuar nga çelik inoxi i cilesise se larte
 • Rezistent ndaj ndryshkjes
 • Dizanj ergonomik
 • Permasat : 17 x 6,5 cm
KODI: 3830073441274 Kategori: , , ETIKETIMI:

QERUESE PATATATESH ROSMARINO

Qeruese patatesh Rosmarino per kuzhinen tuaj.

Qeruesi eshte ideal per pastrimin e patateve, frutave apo perimeve te ndryshme.

Qeruesja Rosmarino eshte e ndertuar prej celiku-inox i cilesise se larte. Kjo ene kuzhine kaq e domosdoshme eshte rezistente ndaj ndryshkjes dhe ka nje dizajn ergometrik per lehtesi perdorimi.

QERUESE ROSMARINO ME KUALITET TE LARTEqeruese-patatesh-bli-online-ne-dyqan-taxi

 • Ideale per qerimin e patateve, frutave apo perimeve te ndryshme
 • Ndertuar nga çelik inoxi i cilesise se larte
 • Rezistent ndaj ndryshkjes
 • Dizanj ergonomik
 • Permasat : 17 x 6,5 cm
 • Brandi: Rosmarino
 • Kodi: VP0643

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Qeruese patatesh - Rosmarino Potatoes Cutter

WhatsApp chat