Magic Peeler Trio | Set Qerues Patatesh dhe perimesh

1,190 L

Ka stok

Hani perimet tuaja te gjalla dhe gjerat e mira qe ato ofrojne per ju. Disa perime jane jashtezakonisht te shendetshme te konsumohen bashke me lekuren e tyre Nderkohe qe disa te tjere nuk jane te ngrenshem

KODI: l-mr-and-mrs-white-slicer-magic-trio-peeler KATEGORIA:

MAGIC PEELER TRIO | MR & MRS WHITE SLICER

Magic Peeler Trio | Mr & Mrs White Slicer | Qerues patatesh dhe perimesh

Hani perimet tuaja te gjalla dhe gjerat e mira qe ato ofrojne per ju. Disa perime jane jashtezakonisht te shendetshme te konsumohen bashke me lekuren e tyre Nderkohe qe disa te tjere nuk jane te ngrenshem ose mund te te themi jane te veshire per t’u konsumuar. Keshtu lind nevoja per nje qeruese lekure per to ose ndryshme nje Peeler.

Prerja e frutave dhe e perimeve me lekure te ashper mund te jete ndonjehere sfiduese. Set i mrekullueshem dhe shume i lehte per t’u perdorur. Tehet e mprehta te pandryshkshem bejne te gjithe punen. Zhvishni me lehtesi cdo perim dhe frut qe do te ndesheni. Mbi te gjitha doreza ergonometrike ne kete qerues patatesh dhe perimesh do te jete shume e lehte si ne doren e majte si ne te djathten.

Dyqani Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Qerues Perimesh dhe Frutash

Be the first to review “Magic Peeler Trio | Set Qerues Patatesh dhe perimesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magic trio slicer mr and mrs white peeler qerues patatesh dhe perimesh

Magic Peeler Trio | Set Qerues Patatesh dhe perimesh