Prize ekonomike me 9 porta karikimi Earldom Dyqan Taxi

2,790 L3,490 L (-20%)

Ka stok

  • 6 porta me usb
  • 3 porta me prize
  • Buton on-off
  • Kabell 2 metra
KODI: 6973965936025 Kategori: , , ,

KARIKUES I SHPEJT 3000W

Karikues me 6 porta USB, nuk ka nevoje per nje karikues te plote por vetem fisha mund te vendoset tek njera nga portat, pajisja arrin te identifikoje llojin e aparatit qe do karikohet dhe percjell rrymen e nevojshme me shpejtesi maksimale qe do te thote karikim shume i shpejt ne pak minuta.

Me siguri shume te lart, kur bie per te fjetur ose kur del nga shtepia mjafton te shtypesh butonin dhe fiket i gjithe karikuesi.

Shume efikas ne kursimin e energjise, me vetem 1 buton ndalon transmetimi i rrymes per te gjitha pajisjet.

karikues i shpejt me shume porta dyqan taxi

ME DALJE 3.1A ME KABELL 2 METRA  Earldom SC07

Gjatesia 2 metra e karikuesit ju jep mundesi te gjere perdorimi ne kuzhinen tuaj, ne zyra, ne tavolinen e punes, me 3 vende karikuesi prize, mund te lidhet kompjuter, printer etj.

Me 6 porta usb, ka vend per cdo pajisje te mundshme, celular, kufje, kamera, vendosni usb dhe krijohet lidhja direkt.

E suportueshme me cdo pajisje elektronike pa diference andorid apo apple, shpejtsia 3.1A mundeson karikim ne kohe rekord.

 

Parametrat:

Material: Pc + copper

Porta karikimi : 6

Karikues me prize: 3

Fuqia: 3000W

Voltazh: 110v-250v

Gjatesia e kabllit: 2 metra

Kujdes:

Pajisja ka nje sigurese te brendshme kundra nxehtesise, perballon nxehtesi apo ngarkese energjie shume te madhe por kur behet e rrezikshme fillon te shkrihet per efekt sigurimet per te mos djegur pajisjet e tjera.

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 02 kg
Be the first to review “Prize ekonomike me 9 porta karikimi Earldom Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues i shpejt me shume porta dyqan taxi

Prize ekonomike me 9 porta karikimi Earldom Dyqan Taxi

2,790 L3,490 L (-20%)

Shto ne Shporte