PowerBank me tre porta 10000 mAh XO PR113

1,490 L

Ka stok

KODI: H-56789017 Kategori: ,

POWERBANK 10000 MAH XO PR113

Powerbank me tre porta per karikimin e pajisjeve te ndryshme tuaja dhe kapacitet 10000 mAh.

E pajisur me porte hyrese micro, lightning dhe Type C per karikim te shpejte kur ndodheni jashte ambienteve te shtepise apo ne udhetime.

Dizajn praktik per ta marre me vete pasi nuk ze aspak hapesire.

Tashme nuk keni pse te shqetesoheni me per baterine e telefonit apo pajisjeve te tjera gjate udhetimeve pasi ky powerbank do te karikoje shpejt dhe ne menyre te sigurt smartphonet.

Specifika:

  • Model XO PR113
  • Kapaciteti 10000mAh
  • Bateria polimer
  • Material ABS
  • Permasa 93 x 175 x 26mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “PowerBank me tre porta 10000 mAh XO PR113”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 10000 mah xo blerje online ne dyqan taxi

PowerBank me tre porta 10000 mAh XO PR113