Kufje per iPhone | Pop Up Window Lightning Headset

990 L

Gjendje

-Bluetooth i Integruar dhe lidhje e shpejte identifikuese.
-Pasi eshte realizuar nje here lidhja me Bluetooth, heren tjeter lidhet automatikisht.
-Stabilitet i persosur i sinjalit i cili suporton thirrjet telefonike dhe siguron tinguj te besueshem.
-Jepini play, pause ose pershpejtoni muziken.
-Pergjigjuni dhe refuzoni telefonata.

KUFJE PER IPHONE – LIGHTNING HEADSET

Pop up Window Lightning Headset | Kufje per iPhone

-Bluetooth i Integruar dhe lidhje e shpejte identifikuese.
-Pasi eshte realizuar nje here lidhja me Bluetooth, heren tjeter lidhet automatikisht.
-Stabilitet i persosur i sinjalit i cili suporton thirrjet telefonike dhe siguron tinguj te besueshem.
-Jepini play, pause ose pershpejtoni muziken.
-Pergjigjuni dhe refuzoni telefonata.
-Gjatesia e kabllos rreth 1.1 metra.
-Madhesi kompakte, lehtesisht e transpotueshme.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Lightning Headset Kufje per iphone

Kufje per iPhone | Pop Up Window Lightning Headset

WhatsApp chat