Power Bank Xiaomi | 2 Dual USB 18W

2,500 L

Ka stok

 

 • Lloji i baterisë: Rimbushese e jonit litium.
 • Tensioni i hyrjes: DC 5.0V.
 • Tensioni i daljes: DC 5.1V.
 • Rryma e hyrjes: 5V / 2A 9V / 2A 12V / 1.5A.
 • Rryma e daljes: 5.1V / 2A 9V / 2A 12V / 1.2A.
 • Kapaciteti: 3.7V / 10000mAh (TYP).
KODI: Power Bank Xiaomi 2 Dual Kategori: , , ,

POWER BANK XIAOMI

Power Bank Xiaomi 2 Dual USB 18W i cili zbulon automatikisht shtesën e pajisjes. Gjithashtu mbështet mbrojtjen nga tensioni i tepërt (hyrja dhe dalja), mbingarkesa, qarku i shkurtër, mbingarkesa, mbingarkesa dhe koeficienti i temperaturës pozitive të baterisë (PTC).

KARAKTERISTIKA | 2 DUAL USB 18W

1. Me permasa te vogla dhe praktike, 30% më shumë energji.
2. Nëntë shtresa të mbrojtjes së çipave të qarkut botëror.
3. Efikasiteti i ngarkimit / shkarkimit të optimizuar.
4. I pajtueshëm me një gamë të gjerë pajisjesh.
5. Këllëf i hijshëm prej alumini, skajet e përfunduara me CNC ndjehen më mirë në dorën tuaj.

Specifikat:power bank 10000mah me dy porta bli online dyqan taxi
 • Modeli: PLM09ZM.
 • Lloji i baterisë: Rimbushese e jonit litium.
 • Tensioni i hyrjes: DC 5.0V.
 • Tensioni i daljes: DC 5.1V.
 • Rryma e hyrjes: 5V / 2A 9V / 2A 12V / 1.5A.
 • Rryma e daljes: 5.1V / 2A 9V / 2A 12V / 1.2A.
 • Kapaciteti: 3.7V / 10000mAh (TYP).
 • Kapaciteti i vlerësuar: 6500mAh 5.1V.
 • Koha e karikimit: 5,5 orë me prizë 5V / 2A dhe kabllo standarde.
 • 10 orë me prizë 5V / 1A dhe kabllo standarde.
 • Madhësia: 147 * 71.5 * 14.5 mm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Power Bank

Be the first to review “Power Bank Xiaomi | 2 Dual USB 18W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Power Bank Xiaomi 2 Dual USB 18W bli online dyqan taxi

Power Bank Xiaomi | 2 Dual USB 18W