Posture Corrector Back Brace for Women & Men

1,390 L

Ka stok

Best Back Posture Corrector for Men and Women  i cili ju ofron nje zgjidhje afatgjate per qendrimin tuaj dhe shume pak shpenzime. Inkurajon butësisht shtrirjen e duhur të shpinës, qafës dhe shpatullave, ndihmon gjithashtu në rritjen e qëndrueshmërisë dhe ekuilibrit të muskujve.

BACK BRACE POSTURE CORRECTOR

Best Back Brace Posture Corrector for Women and Men | Dyqan Taxi 

Përmirësoni qëndrimin tuaj, pamjen dhe vetëbesimin me Back Posture Corrector nën veshjen tuaj.
Nëse pothuajse gjate gjithe dites jeni ulur gjatë orarit të punës dhe vuani nga dhimbje kronike në shpinë. Apo gunga të kurbës së qafës. Ky Back Posture është i duhuri për ju! I

Qellimi fshihet pas kesaj mbeshtetese te shpines i të neoprene të aprovuar nga FDA është të sigurojë një zgjidhje shumë të thjeshtë dhe ekonomike për të përmirësuar qëndrimin, shëndetin, besimin dhe pamjen tuaj. Ky produkt nuk kerkon shpenzimin e shume parave dhe as mijera vizita te perseritura te mjeku.

Best Back Brace Posture Corrector for women

Back brace posture corrector best for women and men

Best Back Posture Corrector for Men and Women  i cili ju ofron nje zgjidhje afatgjate per qendrimin tuaj dhe shume pak shpenzime. Inkurajon butësisht shtrirjen e duhur të shpinës, qafës dhe shpatullave, ndihmon gjithashtu në rritjen e qëndrueshmërisë dhe ekuilibrit të muskujve. Terheq supet e rrumbullakosura prapa dhe ushtron presion te bute mes shpines suaj. Gradualisht do te coj shpinen tuaj ne gjendjen e saj fillestare.

Pershtateni sipas trupit dhe rregullojeni me ane te rripave anesore. Nderkohe qe ju punoni dhe vazhdoni rutinen tuaj te perditshme. Qendrimi juaj do te permiresohet. Gradualisht mund te rrisni dhe kohen e perdorimit te saj.
Brenda ne paketim gjendet dhe manuali i perdorimit, i cili do t’iu jap informacion me te detajuar.

BEST POSTURE CORRECTOR FOR MEN

Fully Adjustable, comfortable fit, Good Posture.

Mbajteset e shpines per te korigjuar shtyllen kurrizore janë bërë gjithnjë e më popullore kohët e fundit, pasi gjithnjë e më shumë njerëz luftojnë me qendrimin e tyre dhe po kërkojnë një mënyrë për ta përmirësuar atë.

Çfarë janë Back Posture Corrector?

Eshte nje mbajtese per shpinen e cila frenon trupin mbrapa në përgjithësi për të mesuar muskulaturën tuaj në qendrimin drejt ne mënyrë që shpina juaj të mbajë një pozicion të drejtë pa shumë përpjekje.

Kur njerëzit kalojnë shumë kohë përpara një kompjuteri, ose nuk janë veçanërisht aktivë, ata fillojnë të humbasin forcen e muskujve në kraharor, muskujt thelbësorë dhe në abs. Gjithashtu, ata mund të fillojnë të perkulin supet e tyre përpara, gjë që mund t’i bëjë gjërat edhe më keq per qendrimin dhe shtyllen kurrizore.

Duke përdorur korigjuesin e shpines, ju mund të filloni ndërtimin e atyre muskujve në një mënyrë që t’ju ndihmoje të qëndroni në këmbë. | Proper Posture |

Edhe njerëzit që jane goditur ose përplasur mund të përdorin një drejtues shpine për të ndihmuar qëndrimin e tyre. Kur përdorni një mbajtëse është e rëndësishme ta perdorni sa me shume atë, por kur jeni duke bërë diçka më të guximshme, atëherë mund të jetë një ide e mirë ta hiqni atë kur ndjeni dhimbje në shpinë.

Back Posture corrector për gratë

mbajtese apo korigjues shpine ne shitje online per femra dhe meshkuj

Pse keni nevojë për qëndrim të mirë?

Ekzistojnë një numër arsyesh të ndryshme pse qëndrimi drejt është i rëndësishëm, edhe pse mund të mendoni se kjo është vetëm një çështje kozmetike.

Para së gjithash, kur të qëndroni në këmbë me qëndrim drejt, do të shfaqeni më të gjatë dhe më të hollë, dhe padyshim edhe shumë më të sigurt. Nëse do të shikonit fotografi të një personi, dhe ata do të qëndronin kerrusur në një foto dhe do të qëndronin lart në një tjetër, ata ndoshta do të dukeshin si dy njerëz të ndryshëm për ju. Gjithashtu do të keni një mendim tjetër për ta gjithashtu pasi te shihni kete ndryshim

DREJTUESE E SHPINES

Së dyti, kur jeni te perkulur gjithashtu nuk po merrni oksigjen të mjaftueshëm në trupin tuaj, që do të thotë se problemi me qendrimin ndikon në të vërtetë në nivelin e energjisë tuaj. Si rezultat, në të vërtetë mund të fitoni peshë dhe të lodheni më lehtë kur nuk jeni të prirur të qëndroni ose të uleni në këmbë.

Korrigjimi i qëndrimit në punë

dhimbje shpine nga qendrimi ne pune back brace posture corrector

A ekzistojnë lloje të ndryshme të drejtueseve te shpinës?

Ekzistojnë një numër i madh dhe lloje të ndryshme, dhe mjeku juaj mund te rekomandoje modelin e tij te preferuar. Ne ju propozojme dhe nje model i cili ka dhene rezultat ne shume vende te botes.

Ku mund të blini Korigjues te shpines?

Një nga modelet me te njohura eshte ky model i pajisur dhe me cope magnetike.

Kjo është një pajisje e reklamuar se fundmi kudo ne bote. Si rezultat miliona cope jane shitur kudo neper bote dhe kane ndihmuar miliona njerez me probleme me qendrimin.

BACK BRACE POSTURE CORRECTOR

CFARE KA TE VECANTE ?

Ky produkt ka një numër karakteristikash unike, përfshirë faktin që mund të vishen poshtë rrobave tuaja ose në pjesën e sipërme të rrobave. Ju duhet vetëm ta vishni atë për diku midis 10 dhe 30 minutave në ditë. Duke vepruar kështu, do të shihni një ndryshim të menjëhershëm në qendrimin tuaj. Ju do të jeni në gjendje të stërvitni kujtesën tuaj të muskujve në mënyrë që të ngriheni drejt dhe të uleni drejt, pa menduar më për të.

Easy to adjust, improve your posture correction 

A është kjo mbajtësja e duhur për ju?

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një korigjues te shpines mbrapa sepse dëshironi të jeni në gjendje të qëndroni me qëndrim të mirë, ose sepse keni probleme mbrapa ose çështje të tjera shëndetësore me të cilat mund të ju ndihmojë, gjetja e një back postire të duhur për problemin tuaj është shumë thelbësore.

Por, duke veshur një produkt si Back Posture Corrector, do të jeni në gjendje të forconi dhe rimarrni muskujt tuaj pa ndërtuar një varësi nga pajisja.

Do të ndiheni më mirë ndërsa vishni mbajtësen e shpines moderne për qëndrimin drejt. Miqtë dhe familja juaj gjithashtu do të vërejë që ju ecni, qëndroni dhe uleni normal

High Quality, comfortable to wear, breathable material, latex free


Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Posture Corrector Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Posture Corrector Back Brace for Women & Men”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Best Back Posture Corrector for women and men

Posture Corrector Back Brace for Women & Men