Portofol metalik per femije me personazhe vizatimor

Ka stok

  • Portofol per femije multifunksional
  • Material metalik
  • Ngjyre bojeqiell/roze/lejla
  • Permasat: 10.5×3.5.6.5cm
KODI: i23702145 Kategori: , ,

PORTOFOL METALIK PER FEMIJE

Portofol metalik per femije , me personazhe vizatimor te dashur nga vogelushet.

Super i lehte ne peshe per tu mbajtur dhe marre me vete nga vogelushet. Me dizajn unik per femijet, qe e ben ate me interesant dhe argetues per t’u perdorur.

I pajisur me zinxhir per hapje dhe mbyllje te lehte. Bere nga material polimer EVA shume elastik, rezistent ndaj shtypjes, kunder goditjes.

Specifika:

  • Portofol per femije multifunksional
  • Material metalik
  • Ngjyre bojeqiell/roze/lejla
  • Permasat: 10.5×3.5.6.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

kulete

Main Menu

kulete metalike per femije ne dyqan taxi

Portofol metalik per femije me personazhe vizatimor