Portable BT Speaker | Boks praktik TG 112

1,600 L

Ka stok

  • Modeli: TG112
  • Versioni Bluetooth: V4.2
  • Protokolli: A2DP, HSP, HFP, L2CAP
  • Diametri i altoparlantit: 52 mm plus * 2
  • Përgjigja e frekuencës: 50Hz ~ 20Khz
  • Distanca e Transmisionit: Deri në 10m
  • Fuqia 4ohm / 5W * 2
  • Kapaciteti i baterisë 1200mAh
  • Fuqia e hyrjes 5V / 500mA
KODI: Portable BT Speaker tg 112 KATEGORIA:

PORTABLE BT SPEAKER 

Portable BT speaker me cilesi shume te larte dhe tingull teper te paster. Me te ju mund te degjoni kenget tuaja te preferuara ne cdo vend ku jeni. Bejeni tuajin tani, me cilesin me te mire dhe cmimin me te arsyeshem vetem ne Dyqan Taxi.

BOKS PRAKTIK TG 112

Madhësi kompakte ultra-portabël, dhe me bateri 1200mAh. Radiatorë të integruar me frekuencë të ulët, fitim super dinamik i presionit të zërit me frekuencë të ulët, duke dëgjuar me ze transparent dhe fleksibël

Teknologjitë e avancuara ndërkombëtare të chip BT dhe qarkut, mbështesin të gjitha pajisjet BT, luajnë muzikë pasi të çiftohen me pajisjen BT. për shembull celular / MID / TV, distanca e punës është më shumë se 10m.Me Mikrofonin për funksionin e thirrjes telefonike , mbështet luajtjen e kartës TF & U. Mbështetfunksionin e hyrjes audio dhe radio FM në AUX IN.

Përmbajtja e paketës:boks per muzike me bluetooth tg 112 dyqan taxi

– 1 * Altoparlant Bluetooth.
– 1 * Manuali i përdorimit.
– 1 * Audio dhe kabllo karikimi.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Portable BT Speaker | Boks praktik TG 112”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

TG112 Portable Bluetooth speaker bli online dyqan taxi

Portable BT Speaker | Boks praktik TG 112