Pompe uji automatike | Electric Water Pump | Pompa Gallon

1,790 L2,490 L (-28%)

Ka stok

  • Materiali prej plastikes ABS dhe çelik inox.
  • Fuqia: 4W
  • Tension : 5V
  • Kapaciteti i ujit qe mund te mbaje eshte 25 kg.
  • Montohet lehtesisht ne cdo rubinet qe deshironi.

POMPE UJI ELEKTRIKE – POMPA GALLON

Pompa elektrike e ujit eshte nje paisje e shkelqyeshme per perdorim vetjak apo ne zyre. Ajo eshte bere me materiale te qendrueshme qe jane 100 % pa BPA dhe FDA ( pa toksina te demshme ).

POMPA AUTOMATIKE PER UJIN

Kjo pompë uji elektrike e rikarikueshme është bërë me cilësi premium.

Pompa bene te mundur rrjedhjen e nje uji te paster dhe te shendetshem per femijet dhe familjaret tuaj.

Ajo eshte e levizshme edhe mund ta montoni kudo qe deshironi ne shtepine tuaj.

Produkti ka nje presion te mire te ujit dhe arrin te leshoje 15 litra uje ne dite fale baterise qe ka nje jetegjatesi perfekte.

SPECIFIKAT

Materiali prej plastikes ABS dhe çelik inox.pompa elektrike multifunksionale uje gallon bli online dyqan taxi

Fuqia: 4W.

Tension : 5V.

Kapaciteti i ujit qe mund te mbaje eshte 25 kg.

Furnizohet me energji elektrike nepermjet karikimit me USB.

Ngjyre e zeze.

Montohet lehtesisht ne cdo rubinet qe deshironi.

Prodhon uje te paster dhe te shendetshme, pa minerale te demshme per organizmin.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe uji automatike | Electric Water Pump | Pompa Gallon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe elektrike uje produkt online dyqan taxi

Pompe uji automatike | Electric Water Pump | Pompa Gallon

1,790 L2,490 L (-28%)

Shto ne Shporte