Pompe gjiri elektrike per ruajtjen e qumeshtit

2,790 L

Ka stok

KODI: g-223344 KATEGORIA:

POMPE GJIRI ELEKTRIKE

Pompe gjiri elektrike qe mund te perdoret me nje dore, e vogel dhe praktike, e lehte per t’u perdorur dhe nuk ze vend.

Me butona ne pjesen e siperme ju lejon te zgjidhni numrin dhe intensitetin e thithjeve ne minute.

Dizajni kunder rrjedhjes se prapme siguron sistem te mbyllur higjienik per te parandaluar qe qumeshti i gjirit te kthehet ne pompe, duke parandaluar infeksionin dhe mbajtur qumeshtin te fresket. Mbulesa eshte bere nga material silikoni i larte sigurie.

Dizajni i ndashem eshte i lehte per t’u pastruar dhe dezinfektuar, duke mbajtur larg mbetjet e baktereve per te siguruar shendetin e foshnjes.

I pershtatshem per udhetime, ne zyre ose ne shtepi fale dizajnit kompakt te pompes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare  online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe gjiri elektrike per ruajtjen e qumeshtit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pomp qumeshti elektrike online ne dyqan taxi

Pompe gjiri elektrike per ruajtjen e qumeshtit