Pomade stiluese per vetullat | Brows Soap

490 L990 L (-51%)

Ka stok

Pomada stiluese per vetullat ju lejon te stiloni vetullat ne menyre perfekte, duke i bere ato te duken me te trasha dhe te plota.

 

 

KODI: g-355335 Kategori: ,

POMADE STILUESE PER VETULLAT | BROWS SOAP

Pomade stiluese ne forme sapuni per formimin e vetullave, pa ngjyre, pa ere, transparente, ndryshe nga sapuni i zakonshem.

Sapuni ju jep forme , dendesi duke krijuar nje pamje me te plote dhe estetike te vetulles.

Furca e cila sperkatet me uje dhe kombinohet me nje sasi te pomades shton trashesine, vellimin dhe strukturen ne vetull.

Brows soap | Si ta perdorni?

Sperkatni koken e furces me pak uje.

Ferkoni furcen ne sapunin e vetullave duke marre nje sasi te lehte dhe me pas vendosni ne vetull.

Perseriteni krehjen e vetullave derisa te marrin formen e deshiruar duke arritur efektin e nje vetulle te plote.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pomade

Ngjyra

Be the first to review “Pomade stiluese per vetullat | Brows Soap”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sapun per vetullat blerje online ne dyqan taxi

Pomade stiluese per vetullat | Brows Soap

490 L990 L (-51%)

Shto ne Shporte