Epilator Flawless | Depilator per pastrimin e vetullave

990 L

Ka stok

  • Materiali: plastike.
  • Permasat e produktit: 130 * 15 * 15mm.
  • Punon me bateri te tipit AA (nuk përfshihet).
  • Nuk krijon irritime ne lekure.
  • I papershkrueshem nga uji.
KODI: K-200720-057 Kategori: , , ,

DEPILATOR PER PASTRIMIN E VETULLAVE

Deshironi qe te jeni perhere e kuruar dhe fytyra juaj te jete e konturuar ne menyre perfekte. Atehere stiloni vetullat ne gjatesine dhe trashesine tuaj te preferuar pa asur nevoje qe shpenzoni neper sallone bukurie prej ku edhe do te shpenzoni e me keq akoma nuk do te ngeleni te kenaqur.

PASTRUES ELEKTRIK PER VETULLAT FLAWLESS

Depilatori elektrik Flawless eshte shume praktik edhe funksional sepse eshte shume i lehte ne perdorim edhe pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj edhe levizjet qe ju i beni.

Ai i heq qimet e teperta ne vetullen tuaj me shume lehtesi edhe pa dhimbje, ndryshe nga efekti qe mund te lene piskatoret apo heqja me pe.

Epilatori eshte perfekt per pastrimin e vetullave sepse gjithashtu i heq ato ne menyre te shpejte dhe nuk krijon acarime ne lekure apo ta irritoje ate.

Ndaj per te gjitha lekuret qe jane sensitive apo shume delikate tashme e gjeten mjetin e tyre ideal.

Mirepo funksioni perfekte i ketij epilatori eshte se ju mund ta perdorni edhe per cdo pjese tjeter te trupit dhe ai do te veproje ne menyre perfekte.

Ju mund ta perdorni ne lekure te thate edhe te lageshtesepse eshte i papershkrueshem nga uji.

Mund ta pastroni lehtesisht me mjetet e veta pastruese.

SPECIFIKAT

Materiali: plastike.depilator elektrik per vetullat bli online dyqan taxi

Permasat e produktit: 130 * 15 * 15mm.

Punon me bateri te tipit AA (nuk përfshihet).

Mund ta merrni kudo me vete.

Nuk krijon irritime ne lekure.

Pershtatet shume mire me doren tuaj.

Heq pa dhimbje dhe shume shpejt.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “Epilator Flawless | Depilator per pastrimin e vetullave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator elektrik per vetullat bli online dyqan taxi

Epilator Flawless | Depilator per pastrimin e vetullave