Pllake plastike per prerjen e perimeve | Kulluese 3n1

1,190 L

Ka stok

 • Praktike dhe teper e lehte per t’u perdorur.
 • Pastrohet lehte, mjafton t’a lani me uje.
 • Funksion anibakterial dhe antimyk.
 • Nuk do te mbaje ere te pakendshme pas nje kohe perdorimi.
 • Tre funksione: Prerja e perimeve. mbajtese, dhe kulluese.
 • Permasat: 42 * 24.5 * 7.5cm.
KODI: pllake-plastike-per-prerjen-e-perimeve Kategori: , ,

PLLAKE PLASTIKE PER PRERJEN E PERIMEVE

Pllake plasike dhe kullese per perimet, nje produkt i cili do t’a ktheje gatimin ne pjesen tuaj te preferuar te dites. Nje produkt kaq cilesor dhe praktik ne te njejten kohe. Thuajini mireupafshim rremujes ne kuzhine!

PLLAKE PLASTIKE PER NE KUZHINE

Pllake plasike per ne kuzhine me shumë funksione, ku perdoret edhe si kulluese per perimet. Dizajni i zbrazët në fund, i kullueshëm lehtë. Cdo gje do te jete me e lehte me kete produkt ne kuzhinen tuaj.

Nje produkt teper cilesor i cili nuk është aspak i lehtë për t’u shumuar bakteret ne te si ne shumicen e produkteve te tjera.  Do t’a keni shume te lehte per t’a pastruar.

Nuk eshte aspak e lehte te pesoje plasaritje, nuk ka deformime te ndryshme si pasoje e perdorimit te shume, gjithashtu dhe nuk është e lehtë për t’u thyer.
Dizajni kreativ mund të kullojë, presë perimet dhe te sherbeje si tabaka ushqimore tre në një, me shumë funksione qe te kurseje hapsiren e kuzhines suaj.

Pllaka plasitke nuk do te mbaje ere te pa kendshme, gjithashtu ka funksion antibakterial dhe kundra mykut.Perbehet nga dy doreza te cilat mund te vendosen te anet e lavamanit tuaj per te qene nje eksperience sa me praktike. E përshtatshëm për të gjitha llojet e lavamanëve.

Specifikat:pllake per prerjen e perimeve bli online dyqan taxi
 • Material i plastikes cilesore dhe rezistente.
 • Ju kursen kohe edhe vend ne kuzhine.
 • Praktike dhe teper e lehte per t’u perdorur.
 • Pastrohet lehte, mjafton t’a lani me uje.
 • Funksion anibakterial dhe antimyk.
 • Nuk do te mbaje ere te pakendshme pas nje kohe perdorimi.
 • Tre funksione: Prerja e perimeve. mbajtese, dhe kulluese.
 • Permasat: 42 * 24.5 * 7.5cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Pllake plastike per prerjen e perimeve | Kulluese 3n1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake plastike per prerjen e perimve bli online ne dyqan taxi

Pllake plastike per prerjen e perimeve | Kulluese 3n1