Plasteline e rimodelueshme per femije Air dry plasticine

990 L

Ka stok

KODI: i-987679 Kategori: ,

PLASTELINE E RIMODELUESHME PER FEMIJE

Plasteline e rimodelueshme e cila merr formen qe ju deshironi duke krijuar momente dhe lojera argetimi me femijet.

Zhvilloni kreativitetin e femijeve dhe argetohuni me ta duke nxitur krijimtarine.

Ideale per te krijuar kujtime te paharrueshme me gjurmet e duarve apo kembeve te foshnjave, pasi plastelina do te ruaje formen.

Teksture e bute, e ngjashme me plasteline te lagesht te zbutur, thahet ne ajer duke ruajtur formen qe deshironi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rere

Ngjyra

,

Be the first to review “Plasteline e rimodelueshme per femije Air dry plasticine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

plasteline rimodeluese online ne dyqan taxi

Plasteline e rimodelueshme per femije Air dry plasticine