Pjaster DSP-10042 | Per floke te drejte dhe voluminoz

2,400 L

Ka stok

  • Per floke te drejte dhe me volum
  • Mund te perdoret ne lloje te ndryshme flokesh
  • Me nje material me pllaka qeramike per mbrojtjen e flokeve
  • Modeli i pjasterit vjen me tre ngjyra
  • Rezultate te shpejta ne pak minuta
KODI: DSP 10042 Kategori: , ,

PJASTER QERAMIKE DSP-10042

Pjaster qeramike DSP 10042 per floke te drejte dhe voluminoz. Kjo pjaster bene qe floket tuaj te jene gjate gjithe dites te drejte pa pasur nevoje per nje krehje te dyte gjate dites, por jo vetem edhe me shume se nje dite. Me nje dizajn elegant dhe ngjyre Rose Gold.

PJASTER PER FLOKE TE DREJTE DHE VOLUMINOZ

  • Per floke te drejte e te pa demtuar e voluminoz.
  • Me pllaka qeramike te cilat ofrojne nje mbyllje te sigurt per te realizuar drejtimin me te mire te flokeve.
  • Shume praktike edhe e lehte ne perdorim
  • Mund ta merrni kudo me vete.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Piaster flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Pjaster DSP-10042 | Per floke te drejte dhe voluminoz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pjaster DSP-10042 | Per floke te drejte dhe voluminoz Dyqan Taxi

Pjaster DSP-10042 | Per floke te drejte dhe voluminoz