Pistolete loder per femije me flluska | Bli Online

1,990 L

Ka stok

  • Pistolet loder qe leshon flluska.
  • Material i plote ABS.
  • Permasat: 24cmx24cmx14cm
KODI: L2210103 Kategori: ,

Loder per femije me flluska

Bejini te vegjlit tuaj te lumtur me lodren me fantastike qe leshon me mijra flluska.

Realizoni foto dhe vidio te ndryshme dhe jepini magji pamjeve.

Mjafton te vendosni pistoleten ne enen e mbushur me uje dhe detergjen, te terhiqni kembezen dhe te shijoni pamjen e mijra flluskave qe pistoleta ka leshuar.

Eshte e perbere nga material i plote dhe i forte ABS.

Eshte me bateri te rikarikueshme 2200 mAh.

Permasat: 24cmx24cmx14cm.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pistolete loder per femije me flluska | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

BUBBLE GUN

Pistolete loder per femije me flluska | Bli Online