Pishine per femije 183 X 51 cm Happy Crab Intex

5,900 L

Ka stok

KODI: 26100NP Kategori: , ,

PISHINE PER FEMIJE HAPPY CRAB

Pishine per femije, me fryrje dhe dizajn te lezetshem ne forme gaforre.

Me madhesi perfekte per te argetuar vogelushet ka permasa 183 x 51 cm per tu vendosur lehtesisht edhe ne oborret e shtepise tuaj.

Pishina eshte gati per t’u perdorur ne vetem 10 minuta: thjesht shperndajeni ne nje siperfaqe te sheshte, fryni unazen e siperme, mbushni pishinen me uje dhe shijoni argetimin.

E bere nga 3 shtresa materiali PVC rezistent, mund t’i rezistoje perdorimit afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

Be the first to review “Pishine per femije 183 X 51 cm Happy Crab Intex”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per femije me gaforre online ne dyqan taxi

Pishine per femije 183 X 51 cm Happy Crab Intex