Pianure profesionale Infrared DSP

4,490 L

Ka stok

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz.
  • Fuqia 2000 W.
  • Madhesia e panelit: 28*36cm.
  • Treguesi i ekranit LED.
  • Prekni me kontroll rreshqites
  • Me doreze te dyfishte.

Infrared Cooker DSP | KD-5052

Pianure me dizajn inovativ dhe teknologjine me te fundit te perdorur ne elektroshtepiaket e gatimit.

Kjo pianure nxehet shume shpejt dhe leshon rreze infrared per te depertuar ne ushqim ku qellim kryesore ka ngrohjen, zierjen dhe gatimin.

Nuk harxhon energji elektrike dhe eshte shume miqesore me mjedisin.

Ne siperfaqe ka nje ekran me drite LED ku mund te gradoni temperaturen , te zgjidhni opsionet e gatimin apo dhe te beni ndezjen apo fikjen e pianures.

Siperfaqja e qelqte ben qe te pastrohet lehtesisht dhe te mos grumbulloj papasterti.

Dorezat ne pjesen anesore ndihmojne ne transport dhe mbajtje me lehtesi te pianures.

Eshte shume praktike , lehtesisht e menaxhueshme , ka nje peshe te lehte , dizajn elegant dhe mund te qendroje shume bukur ne cdo kuzhine.

Pianura elektronike eshte dhe ekonomine vjen ne versionin e saj me te mire me super cmimin qe e gjeni vetem ne Dyqan Taxi .

Specifikat

Tensioni: 220-240V~50/60Hz

Fuqia: 2000 W

Madhesia e panelit: 28*36cm

Treguesi i ekranit LED

Prekni me kontroll rreshqites

Me doreze te dyfishte

Materiali: Panel xhami i zi (i lemuar)/ kornize inoksi.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pianure profesionale Infrared DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pianure 5052 dsp

Pianure profesionale Infrared DSP