Piano per femije me tingull cilesor

2,100 L

Ka stok

KODI: piano-per-femije-cilesor KATEGORIA:

PIANO PER FEMIJE ME TINGULL CILESOR

Piano per femijet e vegjel me tingull cilesor. Vjen ne dy ngjyra, ne ngjyren blu dhe roze.

Ka nje material plastik te pandemshem dhe cilesor. Piano eshte me permasa te vogla qe e bejne te thjesht transportin nga femija juaj.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Piano per femije me tingull cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piano muzikore per femije

Piano per femije me tingull cilesor