Piano muzikore per femije | Musical

1,190 L

Ka stok

  • Piano me material cilesore.
  • Materiali i plastikes se cilesise se larte.
  • Nje loje e shkelqyer per femijet tuaj.
  • Ideale per dhurate.
KODI: i20100023-piano-muzikore-per-femije KATEGORIA:

PIANO MUZIKORE PER FEMIJE

Piano muzikore per femije, me te cilet femijet tuaj mund te luajne pa pushim. Nje argetim i bukur per te vegjlit tuaj. Me nje dizajn unik dhe kompakt. Material i plastikes cilesore dhe jo toksike.

Nje ide e shkelqyer per dhurate per te vegjlit tuaj, miqte apo te afermit tuaj.

Specifikat:
  • Piano me material cilesore.
  • Materiali i plastikes se cilesise se larte.
  • Nje loje e shkelqyer per femijet tuaj.
  • Ideale per dhurate.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Piano muzikore per femije | Musical”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

musical piano per femije bli online dyqan taxi

Piano muzikore per femije | Musical