Piano elektronike per femije | Instrument muzikor loder

1,690 L1,990 L (-15%)

Ka stok

Nje loder e persosur edukative per te ndihmuar femijet te permiresojne aftesite dhe njohurite e tyre gjithashtu te kalojne ore te tera argetimi.

KODI: Q-9876935 Kategori: ,

PIANO ELEKTRONIKE PER FEMIJE

Piano elektronike loder per femije 32 taste dhe me mini mikrofon.

U mundeson femijeve te shijojne muzike te mrekullueshme dhe te argetohen pafund. Femijet mund te mesojne, te luajne dhe te fitojne njohuri mbi melodite.

Stereo me nje altoparlant dhe efekt te tingullit rrethues. E ngjashme me nje piano te vertete ofron luajtjen e muzikave te ndryshme, celesat muzike dhe mikrofon.

Perdorimi i materialit ekologjik e ben kete loder te sigurt te perdoret nga femijet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Piano elektronike per femije | Instrument muzikor loder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piano elektronike per femije blerje online ne dyqan taxi

Piano elektronike per femije | Instrument muzikor loder

1,690 L1,990 L (-15%)

Shto ne Shporte